Allahindlus!

Enesearmastuse väljakutse + töövihik

44,90 

Väljakutse osalustasu koos trükitud kujul töövihikuga.

*Registreeru kohe, aga tasu hiljem! Lisa toode ostukorvi ja makseviiside alt vali “Maksa hiljem” ning sul on aega tasuda kuni 10.01.2022! 🙂

Töövihikud väljastatakse mitmes jaos enne väljakutse algust. Töövihiku paneme Sulle teele ka enne seda kui oled arve tasunud. Mida varem oma tellimuse esitad, seda varem jõuab ka töövihik Sinu kätte.

PS! Sul on alati õigus ka oma tellimusest loobuda ning Sul ei ole kohustust arve tasuda kui loobud väljakutses osalemast. Kui oled tellitud töövihiku juba kätte saanud, siis tühistamise korral tuleb see tagastada.

Laost otsas

35,00 

Laost otsas

15,00 

Laost otsas

Kategooria:

Enesearmastuse väljakutse toimub juba 11. korda! Teekond enesearmastuseni on üks raskemaid, kuid samas ka ilusamaid, mida ette võtta. See on teekond, mis aitab sul aktsepteerida ennast just sellisena nagu Sa oled ning mõista, et oled alati piisav! Sul on võimalus õppida end läbi selle väljakutse tundma ja saada ISEENDAGA tuttavaks!

Kas Sinu peast käivad tihti läbi mõtted nagu: ‘’kas ma saan ikka hakkama?’’, ‘’keegi ei armasta mind?’’, ‘’ma ei ole piisav!’’, ‘’ma ei saa enam õnnelikuks!’’, ”teised saavad, kuid mina ei saa..”? Sul puudub enesekindlus, eneseusk ja enesearmastus? Sinu emotsioonid käivad üles-alla ja Sa ei saa tihti aru miks end nii tunned? Oled end justkui kaotanud? Sa otsid koguaeg erinevaid viise, kuidas end hästi tunda, kuid midagi ei ole toiminud või siis muutused ei ole püsivad? Sul on väsimus ja energiapuudus? Tunned, et Sa ei ole piisav, sest pole oma välise poole ehk kehaga rahul?

Enesearmastuse väljakutse aitab Sul leida sisemise tasakaalu ja rahulolu, mis peegeldub ka välises. Leiad oma enesekindluse ja julguse, et liikuda enda eesmärkide suunas ja olla SINA ISE! Sinu ümber on toetav kogukond imelisi Naisi. Õpid, kuidas tulla toime kõigi katsumustega, näiteks suhetes pere, kaaslase ja iseendaga! Sa õpid enda eest hoolitsema, enda soove täitma ja Sa ei oota seda enam teistelt! Sa õpid end ise ARMASTAMA! ❤

Väljakutse jooksul tuleb osalejatele kõnelema veel 6 imelist naist, kes on kõik oma ala spetsialistid:
Kati Lehepuu-Söödor – Kati teeb meiega hingamisteraapiat ja meditatsiooni ning räägib naiselikkusest.
Elis Nikolai – Elis räägib meile toitumisest! Toit sõnaotseses mõttes toidab meie mõtteid! Selleks, et me tunneksime end hästi ei ole vaja dieete jälgida ja Elis räägib sellest lähemalt.
Kai Oja – Kai tuleb meile rääkima minapildist. Kõik saab alguse sellest, kuidas meie näeme iseend!
Marie Pärkma – Marie teeb loengu teemal: “Kui palju mõjutab Sinu ümbrus Sind ennast?”
Epp Kärsin – Epp räägib väljakutses teemal: ”Kuidas teadlikult luua suhe, et see õnnestuks?”
Katri Teller ehk Blondcast Kati – Katri tuleb räägib enda lugu ja jagab meile inspiratsiooni ja motivatsiooni.

Väljakutse lõpuks on Sinu enesetunne paranenud, Sa naeratad rohkem. Pilt on selgem! Tead, mis harjumusi muuta, mida jätta ja mida lisada. Sul on palju parem kontakt endaga! Sul on selged sammud, kuidas jätkata ENESEARMASTUSE teekonnal! Sul on palju rohkem energiat ja motivatsiooni! Sa naudid igapäevaseid vundamendi tegevusi!

Enesearmastus on üks lõputu teekond. Alguses raske, keskel segane ja lõpus ilus. Siin ei ole sellist asja, et Sa oled kohale jõudnud. Ja see teekond ei ole kindlasti ka lihtne, sest see ei peagi olema. See, et Sa päriselt hakkaksid endaga läbi saama, endast ja teistest aru saama tähendab, et Sa pead enda kõige sügavamates kohtades ära käima. Ja see võib olla raske ja valus. Ma ei hakka mitte midagi siin ilustama, lihtne see ei ole, kuid see on kõige parem kingitus, mida Sa saad endale teha. Eriti maailmas, kus surutakse meile peale järjest enam teiste uskumusi on meil vaja olla kontaktis endaga, et me teaksime, mis on meile kõige parem.

❤Sinu elu väärib elamist ja unistused täitmist, kuid ainult Sina saad seda endale anda!❤


Väljakutse sisaldab:

  • Ligipääsu privaatsesse Facebook’i gruppi
  • 21 videot + 5 live Q&A-d
  • 6 külalisesinejat
  • Igapäevased ülesanded
  • Tasuta pdf töövihik

Väljakutse jooksul käime läbi erinevad elulised teemad nagu suhted, tervis, keskkond, raha, töö. Õpime erinevaid tegevusi ja harjutusi, mis toetavad Sind igas eluetapis. Lisaks läbime teemasid – mindset, uskumused, vundament, harjumused, visioon, manifesteerimine, andestamine, aktsepteerimine jpm.

Iga päev saavad osalejad päevaülesande Facebook’i grupis ning samal teemal on harjutusi ka töövihikus täitmiseks. Osalejatel on Facebook’i grupis toetav kommuun, kus saab omavahel suhelda ja ülesannete kohta kommentaare ning küsimusi jätta. Väljakutse saab läbida omas tempos ning kõik videod ja live’d on järelevaadatavad.

PS! Peale väljakutse ostmist saad emailile juhised Facebook’i grupiga liitumiseks.

Kui ikka ei tea, kas osaleda, siis loe enesearmastuse väljakutse ja minu kohta veel rohkem infot SIIT.

 

Shopping Cart