Aastalõpu eesmärkide seadmine: Level Up

5,00 

5-päevane koolitus, 1 päev = 1 euro.

NB! See koolitus on juba toimunud! Live videosid enam ei toimu, küll aga on kõik live’d järgivaadatavad. Saad koolituse läbida iseseisvalt ja töövihikut täita videote abiga. Soovi korral saad jätta ka oma küsimused ja mõtted FB-i gruppi, kus saan neile vastata.

Vasta ausalt, ole aus iseendaga, kas Sina annad ka iga aasta alguses endale lubadusi, kuid kuu aega hiljem on need juba unustatud või oled endas pettunud, kuna Sa ei ole alustanud nendega? Kas Sul tekivad mõtted, mis mul viga on? Miks ma ei oska? Miks ma ei saa hakkama? Miks ma ei alusta?

Lubadusi endale anda on lihtne ja neid murda veel lihtsam. See on sellepärast, et lubadused ei ole seatud kindlateks eesmärkideks. Et lubadused saaksid täidetud, on vaja need seada kindlateks sammudeks ja siis peab sellele sammule järgnema tegevus! Seda me sellel koolitusel tegema hakkamegi. Aitan sul Sinu unistused ja lubadused seada väikesteks, igapäevasteks ja tehtavateks sammudeks, et saaksid uuel aastal oma eesmärgid täidetud!

Ärme ainult unista vaid teeme ka need unistused reaalsuseks!

Sellel koolitusel vaatame tagasi, et õppida ja olla tänulik kõige eest, mis eelnev aasta meile tõi ja andis. Ja me võtame sellest õppust, et planeerida uus aasta! 

Laost otsas

Kategooria:

Aastalõpu eesmärkide seadmise koolitus toimus 26.-30.12.21. Avan koolituse uuesti kõigile, kes soovivad seda koolitust iseseisvalt läbida ja nüüd aasta alguses oma eesmärgid paika panna. Veel ei ole hilja! Peale tasumist saad ligipääsu privaatsesse FB-i gruppi, kus kõik toimunud live’d on järgivaadatavad. Koolituse juurde kuulub pdf töövihik, mille saad endale soovi korral ka välja printida. Videod kestavad u 2-3 h. Planeeri see aeg enda ja oma parema tuleviku jaoks!

Koolituse kava

  1. päev (26.12 kell 18.00) – Tagasivaade aastale. Kaardistame oma õppetunnid ja võidud.
  2. päev (27.12 kell 18.30) – Planeerime uut aastat ja vaatame üle oma harjumused.
  3. päev (28.12 kell 18.30) – Paneme paika oma visiooni ja väärtused. Teeme ka visiooni meditatsiooni.
  4. päev (29.12 kell 19.00) – Külalisesineja: Elo Kumel räägib ajaplaneerimisest.
  5. päev (30.12 kell 18.00) – Teeme 90-päeva plaani ning lõpetame Badass naise harjutusega, et võimendada tekkinud emotsioone ja minna uuele aastale vastu uue mõtteviisiga.

Koolituse jooksul jagan Sulle erinevaid materjale, tööristasid, süsteeme, plaane, mis toetavad Sind eesmärkide elluviimisel. Valikuid on palju ja ühte õiget eesmärkide saavutamise plaani ei ole olemas. Igaüks peab leidma just endale sobivad abivahendid, mis toetavad teda ja aitavad luua tasakaalu, et lõpetada vabandused ja hakata tegutsema.

Sellel koolitusel me paneme paika Sinu sammud, kuid tegema pead Sa neid ise hakkama!

Sa pead ise pühenduma, et elada oma parimat elu! Ainult Sina saad seda teha ja vastutuse enda elu eest võtta!

Saame Sind selles toetada koos Kati Lehepuu-Söödoriga peagi algavas 3 kuulises Level Up 3 mentor&coaching programmis. Hoia silmad lahti, peagi tuleb selle kohta ka rohkem infot.

Shopping Cart